Forum zostało zamknięte i jest obecnie dostępne w trybie archiwalnym. Dziękujemy za wspólne lata gry.

Administracja serwera: refy i levele.

Forum serwerów publicznych Wolfet.pl @ pukawka.pl.
gram
Warzywo
Warzywo

Re: Administracja serwera: refy i levele.

Postautor: gram » 29 lip 2011, o 12:39

Jak można zauważyć, administracja została odchudzona :) Tylko aktywni gracze mogą liczyć na lvl

Dragonji
Warzywo
Warzywo
GG: 1709610
Xfire: dragonji
Klan: sKy-e.
Broń: smg

Postautor: Dragonji » 15 lis 2011, o 12:35

Czy ten wasz serwer jeszcze stoi? Jeżeli potrzebowalibyście graczy to ja zawsze chętnie mogę zagrać, zazwyczaj kiedy jestem dostępny na Xfire to znaczy, że mam czas, tak więc gdyby ktoś był chętny pograć na waszym serwerze to możecie mnie zaprosić a na pewno nie odmówię :)

Mój Xfire: dragonji

EDIT:
Chciałbym wspomnieć tylko, że łączenie poprzez domenę nie działa (blue.wolfet.pl:27960).

gram
Warzywo
Warzywo

Postautor: gram » 2 sty 2012, o 20:16

C0m4r możesz rzucić okiem na Wolfet.pl BLUE@pukawka.pl bo jego status to: Sprawdzam... nie wiem czym to jest spowodowane... czytałem i nie wiem... "Sprawdzam... - to jedynie komunikat informacjujący o tym, że w danym momencie sprwadzany jest status serwera. Jeżeli komunikat ten występuje dłużej niż przez minutę oznacza to, że coś jest nie tak."

Wróć do „Dyskusje ogólne”