Pobierz grę oraz patche i etkey
Wolfenstein: Enemy Territory - 268 MB


Obrazki z gry

Historia serwisu

Historia niniejszego serwisu sięga końca 2004 roku. Wtedy powstał w mojej głowie pomysł stworzenia własnego serwisu poświęconego mojej ulubionej grze - Wolfenstein Enemy Territory. Pierwsza wersja strony powstała na początku lutego 2005 roku pod adresem www.comar.serwer.us. Już od samego początku jej istnienia spotkała się z dużym entuzjazmem ze strony graczy. Odwiedzający oraz znajomi gratulowali mi świetnej roboty, za jestem do dziś bardzo wdzięczny, ponieważ z tego czerpałem chęć do dalszej pracy. Dzięki temu wsparciu wiem, że ta robota nie poszła na marne. Dziś - po przeszło czterech latach - zebrałem całą swoją dotychczasową wiedzę w jednym miejscu, tworząc ten serwis ponownie, od podstaw i jedynym moim życzeniem jest aby ten serwis istniał tak długo jak to możliwe, aby kolejne pokolenia graczy mogły znaleźć tutaj odpowiedzi na każde pytanie związane głównie ze świetnym Enemy Territory.

Od samego początku moja strona była dostępna w sieci dzięki uprzejmości niejakiego (wówczas) userQ (hosting www.serwer.us oraz www.polserwer.pl). Wraz ze wzrostem popularności serwisu zaczęło brakować transferu dlatego wykupiłem płatny (10zł) hosting. Przez kolejne miesiące serwis rozwijał się powoli, a jego pozycje w Google były coraz wyższe. Strona była coraz częściej odwiedzana, dlatego wkrótce również na płatnym serwerze zaczęło brakować transferu. Jako, że była taka możliwość skontaktowałem się z administracją serwisu Gry-Online.pl z prośbą o zasponsorowanie serwera www dla mojej strony. Odczekałem kilka dni i otrzymałem odpowiedź, że moja strona została przyjęta do Federacji Gry-Online.pl. Strona została uruchomiona na nowym serwerze 18 listopada 2005 roku pod adresem http://comar.gry-online.pl. Obroniła pozycję w Google, użytkowników i odwiedzających. Pod koniec grudnia 2006 roku otrzymałem propozycję ze strony serwisu Pukawka.pl dotyczącą sponsoringu serwisu. Właściciel zaoferował mi hosting serwisu oraz serwer publiczny Enemy Territory. Z radością przyjąłem tę ofertę i przeniosłem serwis na nowy serwer. Z dniem 23 stycznia 2007 roku serwis ruszył pod nowym adresem: www.et.pukawka.pl. Serwis stracił jednak niestety pozycję w Google, ponieważ nie otrzymaliśmy możliwości przekierowania go na nowy adres. W tym czasie również powstała druga wersja serwisu (stworzona na silniku PhpFusion) i zmiana wyglądu.

30 marzec 2007 - Kolejna zmiana adresu: www.et.shl.pl, serwis podniósł się na nowo i w dalszym ciągu się rozwija, mamy już swój własny serwer i dobrą pozycję w Google. Oby tak dalej :)

21 styczeń 2008 - Wykupiona została domena Wolfet.pl. Pod tym adresem serwis działa do dnia dzisiejszego.